YENİ DÖNEM KURUMSAL GÖRÜŞMELERE BAŞLADIK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
BASIN AÇIKLAMASI İCİN ANKARA’DAYDIK
Sonraki haber
TÜRK SAĞLIK-SEN BAŞKANI İLE MAKAMINDA GÖRÜŞTÜK

19 Haziran 2021 tarihinde Seçimli Olağan Genel Kurul ile yenilenen İSTAHED Yönetim Kurulu ilk toplantısında sendikalarla ve diğer kurumsal STK’lar ile görüşme, aile hekimliği için neler yapılabileceğini tartışmak için bir araya gelme kararı aldı.

12.07.2021 tarihinde İSTAHED Yönetim Kurulu’nu temsilen Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası’nı Ankara’da ziyaret ettik. SES Genel Sekreteri Pınar İçel, SES Mali Sekreteri Tayyar Özcan ve SES Sosyal İşler Sekreteri Mehmet Sıddık Akın ile görüş alışverişinde bulunduk.
30 Haziran 2021 tarihinde Resmi Gazete de yayınlanıp, 01.07.2021 tarihinde yürürlüğe giren ve sahada büyük tepki ile karşılanan Aile Hekimliği Ödeme Sözleşme Yönetmeliğini konuştuk. Yönetmeliğin iptali için birlikte hareket etme talebimizi ilettik. Hazırladığımız ‘’Nasıl Bir Aile Hekimliği’’ başlıklı dosyamızı kendilerine ilettik.
Misafirperverlikleri için Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası’na teşekkür ederiz.
İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü