Türkiye’nin En Büyük Aile Hekimliği Derneği

Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür!

2010 yılının Kasım ayında, İstanbul’un aile hekimliğine geçmesiyle, sahadaki problemlere çözüm olmak ve sahada birlik oluşturmak için kurulan İSTAHED, 3.500’ü aşkın üyesiyle, Türkiye’nin en büyük aile hekimliği derneğidir.

Sadece Aile Hekimliği

Geleneksel STK anlayışlarını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmeye ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmaya, eksiklikleri gidermeye, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermeye yönelik aktivitelerde bulunan derneğimiz, eğitimi de aksatmadan nasıl aktivist bir dernek olunabileceğinin güzel bir örneğini sunmaktadır.

Aile Hekimliği Sisteminin hem çalışanlar hem de hizmet alanlar için en üst seviyeye çekilebilmesi için çalışmalarına ara vermeden devam eden İSTAHED, üyeleriyle her geçen gün büyüyüp ilerlemeye devam edecek, daha güzel projelere imza atacaktır. Birliğimiz en büyük gücümüzdür.

Daha İyi Bir Aile Hekimliği İçin, Meslek Onurumuz İçin.

İSTAHED’e dair üyelik imkanlarını ve meslektaşlarımız için olan projelerini inceleyin. İstanbul’da aktif aile hekimi iseniz asil üyemiz, hangi branştan, hangi ilden olursa olsun, bir hekimseniz, fahri üyemiz olabilirsiniz.
group_add

Dernek Üyeliği

Üyelerimizle güçlüyüz, birliğimiz en büyük gücümüz.

Fahri Üyelik

Her ilden, her branştan hekimler derneğimizin fahri üyesi olabilir.

fingerprint

E-Devlet ile Üyelik

Derneğimize E-Devlet aracılığı ile de üye olabilirsiniz.

help_outline

Sorunuz mu var?

Aklınızda takılan herhangi bir sorunuz için bize her zaman ulaşın.

Menü