KADIKÖY’ DE MESLEKTAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
UYARIYORUZ!
Sonraki haber
 ‘’AŞIRI AKTİF MESANEYE YAKLAŞIM’’ AKADEMİMİZİ YAPTIK

Kadıköy İlçe Başkanımız Heval Taner’ in düzenlediği Kadıköy İlçe Toplantımızı 05.03.2020 tarihinde yaptık.

Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Mustafa Tamur ve Yılmaz Fırat Kaya,  İlçe Başkanlarımız; Ayşe Tunç, Heval Çök, Cumhur Özdemir, Ali Köme, Hayati Başer, Gülfem Çelik, Emine Gezer, Oğuz Derya Kaplan katıldılar.

Toplantının açılışını Kadıköy İlçe Başkanımız Heval Taner yaptı. Heval Taner ‘in ardından İSTAHED Başkan Yardımcımız Mustafa Tamur söz alarak ilçedeki meslektaşlarımıza; Raporlar, İmzamızın değerinden, denetlemeler ve soruşturmalarla alakalı bilgi vererek salondan gelen soruları yanıtladı.

Kadıköy’de meslektaşlarımızla bir araya geldiğimiz toplantımızın sonunda 2 kişiye, bu sene İSTAHED’ in kuruluşunun 10. Yılını da kutlayacağımız, 15-19 Nisan‘ da Antalya’ da yapacağımız İKON 2020 kayıt konaklama hediye ettik.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü