İSTAHED ÜMRANİYE İLÇE TOPLANTISI YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İŞE GİRİŞ RAPORLARI
Sonraki haber
İSTAHED- İSTANBUL TABİP ODASI GÖRÜŞMESİ

ÜMRANİYE İLÇE TOPLANTISI YAPILDI 
Ümraniye aile hekimleri, 10 Ekim 2017 tarihinde İSTAHED Ümraniye ilçe başkanı Dr. Ertan Bulut’ un organize ettiği toplantıda biraraya gelmiştir.
Toplantıya ; İSTAHED Başkan Yardımcısı ve Örgütlenme Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Serkan Özbakış, İSTAHED Hukuk Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, İSTAHED Basın Yayın ve İletişim Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Melisa Menemencioğlu, Ataşehir İlçe Başkanı Dr Esin Ayfer Çulha Dildök, Sancaktepe İlçe Başkanı Dr Senem Özşehir, Üsküdar İlçe Başkanı Dr Hüseyin Akdemir, ve İSTAHED Örgütlenme Komisyonu Üyesi Dr Engin Çapar katılmıştır.
İSTAHED Ümraniye İlçe Başkanı Dr Ertan Bulut, toplantıda ilk olarak söz alıp misafirlere ''hoşgeldin'' konuşması yapmıştır . Ardından İSTAHED Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış : İSTAHED'in eylemleri, çalışmaları ve düzenlediği eğitimler hakkında bilgi vererek, Aile Hekimliğini önümüzdeki dönemde bekleyen sorunlara değinmiştir. Son olarak İSTAHED Hukuk Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, Aile Hekimlerine bir İSTAHED projesi olan ''altı üstü bir imza'' konusuyla ''Sağlıkta Şiddet'' e de neden olan,raporlar ve raporlarda dikkat edecek hususlarla alakalı bilgi vererek soruları yanıtlamıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü