Sosyal projeleri, eğitimleri, hukuksal açıdan başarılı çalışmaları olan iSTAHED ,diğer il derneklerinin kongrelerine katılarak, il derneklerini desteklemeyi sadece sözle değil fiilen de göstermektedir.İlk olarak, 04-07 Mart 2018 tarihlerinde Bursa Aile Hekimliği Derneği’ nin düzenlediği , 14.Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi-3. Bursa Aile Hekimliği Kongresi’ ne katılmıştır. Ardından, Denizli Aile Hekimleri Derneği’ nin bu yıl ilk defa düzenlediği, 22-25 Mart tarihlerinde yapılan Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi’ ne katılmıştır.
Her iki kongreye de, İSTAHED Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur katılmış, bir İSTAHED projesi olan ”Altı Üstü Bir İmza” konusunu kongre katılımcılarına sunmuştur.
İstanbul Aile Hekimleri arasında büyük ilgiyle ve beğenilerek dinlenen ”Altı Üstü Bir İmza” konusuyla kongrelerde sunum yapan Dr Tamur, doktor olarak imzamızın değeri ve öneminden bahsederek, rapor yönetmelikleri, rapor verirken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve raporların altına attığımız imzanın hukuki boyutları hakkında bilgi vermiştir.
Ayrıca İSTAHED Eğitim ve Bilim Komisyonu Başkanı Uzm Dr Özgür Akbaba da,3. Bursa Aile Hekimliği Kongresine katılarak, ”1.Basamakta Kanserlerde Alarm Bulguları” konusuyla aile hekimlerine,1 basamakta hangi durumlarda kanserden şüphelenilmesi gerektiğiyle alakalı sunum yapmıştır.
Denizli Aile Hekimleri Derneği’ ne yaptıkları bu ilk kongre için hayırlı ve başarılı olsun dileklerimizi sunuyor,Bursa ve Denizli Aile Hekimleri’ne misafirperverlikleri ve başarılı kongrelerine İSTAHED ‘ i davet ettikleri için teşekkür ederiz. İSTAHED olarak; aile hekimliğinin gelişmesi, daha güçlenmesi için bizimle çalışmak isteyen il derneklerini destekleyeceğimizi, ve yanlarında olduğumuzu her fırsatta dile getirmekten kaçınmadığımız gibi fiilen de yerine getireceğimizi belirtiriz. Biz biliyoruz ki, daha güçlü aile hekimliği için birlikte hareket etme zamanıdır.
BİRLİĞİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR..
iSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü