ANADOLU YAKASINDA PLANLANAN ”BEBEKLERDE TAMAMLAYICI BESLENME AKADEMİSİ” YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Hukuka Aykırı Performans Kesintisinde Haklılığımız Mahkemece Onandı
Sonraki haber
İSTAHED, İL DERNEKLERİ KONGRELERİNDE

10 adet İKON 2018 kayıt ve konaklama hediyeli  ”Bebeklerde Tamamlayıcı Beslenme Akademisi”  , siz meslektaşlarımızın yoğun ilgisiyle 31.03.2018 tarihinde yapılmıştır.

İSTAHED ve HeroBaby ‘ in birlikte düzenlediği akademinin, İstanbul Anadolu yakasında planlanan bölümü, geçtiğimiz hafta sonu Kadıköy Moda DoubleTree  Otel’de yapılmıştır. Daha önce de Avrupa yakasında yapılan akademide, Prof Melih Çetinkaya;  prematüre bebek izlemlerinin nasıl yapılacağı, bu izlemlerde nelere dikkat edileceği, anne sütü içeriği ve koruyuculuğu, ilk 6 ay anne sütünün önemi,  6 ay sonrası bebek ve çocuklarda tamamlayıcı beslenme konuları öğleden önceki bölümde anlatmıştır. Öğleden önce 2 oturum yapılmış, her bir oturumun sonunda 3′ er tane İKON 2018 kayıt konaklama çekilişi yapılmıştır.Öğle arasının ardından yapılan son oturumda katılımcılara, Prof Bülent Önal;   ”Enüresiz Nokturna” konusunu  anlatmıştır. Bu oturumun sonunda daha önceden de duyurduğumuz gibi , 4 adet İKON 2018 çekilişi yapılmış, son anda İSTAHED Başkanı Dr Kutbettin Demir’ in, akademiye ilginin fazla olması nedeniyle yaptığı sürprizle  1 adet İKON 2018 çekilişi daha yapılmıştır. Öğleden sonraki bu oturumun sonunda toplamda 5 adet İKON 2018  kayıt konaklama hediye edilmiştir

” Bebeklerde Tamamlayıcı Beslenme Akademisi” nde , daha öncede duyurduğumuz gibi ; 1-5 Mayıs’ ta ,Kıbrıs Kaya Artemis Otelde düzenlenecek olan İKON 2018 kongremize 11 adet İKON 2018 kayıt konaklama hediye edilmiştir.

İKON 2018 kayıt ve konaklama kazanan 11 üyemizi tebrik ediyor, Kıbrıs’ta; zengin bilimsel programı ve sürpriz sosyal programlarıyla, yaza giriş kongresi olan İKON 2018 ‘ de keyifli ve eğitici vakit geçirmelerini temenni eder, bizlerle birlikte olacakları için mutluluk duyduğumuzu belirtiriz.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü