ANADOLU YAKASINDA PLANLANAN ”BEBEKLERDE TAMAMLAYICI BESLENME AKADEMİSİ” YAPILDI

10 adet İKON 2018 kayıt ve konaklama hediyeli  ”Bebeklerde Tamamlayıcı Beslenme Akademisi”  , siz meslektaşlarımızın yoğun ilgisiyle 31.03.2018 tarihinde yapılmıştır.

İSTAHED ve HeroBaby ‘ in birlikte düzenlediği akademinin, İstanbul Anadolu yakasında planlanan bölümü, geçtiğimiz hafta sonu Kadıköy Moda DoubleTree  Otel’de yapılmıştır. Daha önce de Avrupa yakasında yapılan akademide, Prof Melih Çetinkaya;  prematüre bebek izlemlerinin nasıl yapılacağı, bu izlemlerde nelere dikkat edileceği, anne sütü içeriği ve koruyuculuğu, ilk 6 ay anne sütünün önemi,  6 ay sonrası bebek ve çocuklarda tamamlayıcı beslenme konuları öğleden önceki bölümde anlatmıştır. Öğleden önce 2 oturum yapılmış, her bir oturumun sonunda 3′ er tane İKON 2018 kayıt konaklama çekilişi yapılmıştır.Öğle arasının ardından yapılan son oturumda katılımcılara, Prof Bülent Önal;   ”Enüresiz Nokturna” konusunu  anlatmıştır. Bu oturumun sonunda daha önceden de duyurduğumuz gibi , 4 adet İKON 2018 çekilişi yapılmış, son anda İSTAHED Başkanı Dr Kutbettin Demir’ in, akademiye ilginin fazla olması nedeniyle yaptığı sürprizle  1 adet İKON 2018 çekilişi daha yapılmıştır. Öğleden sonraki bu oturumun sonunda toplamda 5 adet İKON 2018  kayıt konaklama hediye edilmiştir

” Bebeklerde Tamamlayıcı Beslenme Akademisi” nde , daha öncede duyurduğumuz gibi ; 1-5 Mayıs’ ta ,Kıbrıs Kaya Artemis Otelde düzenlenecek olan İKON 2018 kongremize 11 adet İKON 2018 kayıt konaklama hediye edilmiştir.

İKON 2018 kayıt ve konaklama kazanan 11 üyemizi tebrik ediyor, Kıbrıs’ta; zengin bilimsel programı ve sürpriz sosyal programlarıyla, yaza giriş kongresi olan İKON 2018 ‘ de keyifli ve eğitici vakit geçirmelerini temenni eder, bizlerle birlikte olacakları için mutluluk duyduğumuzu belirtiriz.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

PAYLAŞ