İSTAHED BEYKOZ İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED ADLİ NÖBET DAVASI
Sonraki haber
İSTAHED MALTEPE İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI

BEYKOZ İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI
İSTAHED Beykoz İlçe Başkanımız Dr Habip Erdem' in düzenlediği Beykoz ilçe toplantımız, 13.11.2017 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu ve Dr Mustafa Tamur, Dr Selçuk Yılmaz, İSTAHED İlçe Başkankanımız Dr Heval Taner,hukuk komisyonu üyemiz Dr Kenan Başkan katılmıştır.
Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED' in yaptığı icraatlerle alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yollar hakkında bilgi vermiştir.
İSTAHED Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, ''Altı Üstü Bir İmza'' konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinerek,Hukuk Komisyonu Üyemiz Dr Kenan Başkan' la birlikte, İlçede çalışan aile hekimlerinin yönetmelikler, raporlar ,defin ve adli nöbetlerle alakalı gelişmeler hakkındaki sorularını yanıtlamıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü