İSTAHED MALTEPE İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED BEYKOZ İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI
Sonraki haber
BAYRAMPAŞA AİLE HEKİMLERİ SORUNLARINI TARTIŞTI

MALTEPE İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI
İSTAHED Maltepe İlçe Başkanımız Dr Ali Köme' nin düzenlediği Maltepe ilçe toplantımız, 14.11.2017 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu ve Dr Mustafa Tamur, İSTAHED İlçe Başkankanlarımız; Dr Esin Ayfer Çulha Dildök, Dr Senem Özşehir, Dr İsmail Burçin Yalçın, Dr Yılmaz Fırat Kaya katılmıştır.
İSTAHED Maltepe İlçe Başkanımız Dr Ali Köme, İSTAHED' in ekim ayı içinde yaptığı icraatlerle alakalı bir sunum yapmıştır, bu kısa video gösterisinin ardından Maltepe ilçesinde yaşanan sorunlardan bahsetmiştir.
İSTAHED Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, ''Altı Üstü Bir İmza'' konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinerek,maltepe ilçesindeki hekimlerin ehliyet, işe giriş raporu ve İSTAHED' in hazırlamakta olduğu rapor algoritmalarıyla alakalı soruları yanıtlamıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü