ÜSKÜDAR AİLE HEKİMLERİ SORUNLARI İÇİN BİRARAYA GELDİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED BEYKOZ İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI
Sonraki haber
BAYRAMPAŞA AİLE HEKİMLERİ SORUNLARINI TARTIŞTI

ÜSKÜDAR İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI
İSTAHED Üsküdar İlçe Başkanımız Dr Hüseyin Akdemir'in düzenlediği Üsküdar ilçe toplantımız, 15.11.2017 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu ve Dr Mustafa Tamur, İSTAHED İlçe Başkanımız; Dr Esin Ayfer Çulha Dildök katılmıştır.

Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED' in yaptığı icraatlerle alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yolların neler olduğuyla alakalı bilgi vermiştir.
İSTAHED Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, ''Altı Üstü Bir İmza'' konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinerek, İlçede çalışan aile hekimlerinin yönetmeliklerle, raporlarla, soğuk zincir kırılmaları, kazanılan hukuk davalarımızla alakalı sorularını yanıtlamıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü