İSTAHED AŞI ÇALIŞMA GRUBU, İSTANBUL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ AŞI ŞUBE İLE GÖRÜŞTÜ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
ALİ ABİMİZİ UĞURLADIK
Sonraki haber
BU YILIN İLK AKADEMİSİNİ YAPTIK

Türkiye’ nin ilk birinci basamakta kurulan aşı çalışma grubu ‘’İSTAHED Aşı Çalışma Grubu’’, 16.01.2020 tarihinde İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Aşı Şube Birimi ile görüştü.

Görüşmede, İSTAHED Aşı Çalışma Grubu Genel Koordinatörü Dr Melisa Menemencioğlu ve İSTAHED Aşı Çalışma Grubu Genel Sekreteri Dr Hamza Özdemir, İstanbul Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr Esra Şahin,aşı programları birim uzmanları; Dr Önder Yel ve Dr Fatma Darıcı yer aldılar.

Toplantıda, İSTAHED Aşı Çalışma Grubunun kurulma sebepleri, bugüne kadar yaptığı ve önümüzdeki süreçte planlanan projeler, İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak yapılabilecek projeler, sahadan gelen aşı ile ilgili sıkıntılar görüşüldü.

Ortak çalışmanın Toplum Sağlığı üzerine olumlu etkileri olacağı ortak görüşüne varılarak, sorunların ve çözüm yollarının tespiti açısından, en kısa zamanda yeniden toplanmaya karar verildi.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü