Türk Tabipleri Birliği (TTB) Yüksek Onur Kurulu ve İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi meslektaşımız Ali Özyurt’ u,  son yolculuğuna uğurladık.
Bir süredir İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi gören Dr. Ali Özyurt (57) 16.Ocak.2020 Perşembe günü yaşamını yitirmiş, hepimizi üzmüştü. Meslektaşımız bu gün Gaziosmanpaşa Merkez Camisi’ nde kılınan ikindi namazının ardından 500 Evler Mezarlığı’ nda toprağa verildi. Cenazeye İSTAHED Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Üyemiz ve Dernek Genel Sekreterimiz Serkan Özbakış katılarak, aileye taziyelerimizi iletti.
Dr. Özyurt, son günlerine kadar iyi bir hekim, iyi bir aktivist iyi bir insan olarak hayata ve bizlere kattığı güzelliklerle hatırlanmaya devam edecek.
ALİ ÖZYURT KİMDİR?
1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ali Özyurt, 1987 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. 1994 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olan Özyurt, mücadeleci kimliği ve edebiyata olan ilgisi ile tanınıyordu.
Kendisine rahmet, yakınlarına ve meslektaşlarımıza başsağlığı diliyoruz.
İSTAHED Yönetim Kurulu.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü