İSTAHED Güz Akademisi Mardin, 19-21 Ekim Mardin Erdoba Elegance Hotel’ de yapıldı.
İlk defa, İSTAHED bir akademisini İstanbul dışında, Mardin gibi mistik bir şehirde yaptı.
19 Ekim Cuma günü saat 15.00 de WorkShoplarla başlayan akademiye ilgi büyüktü.
Aile Hekimliği Sisteminin ilerlemesini, hekimlerin bilgilerinin tazelenmesi ve güncellemesine önem veren, aynı zamanda diğer il dernekleriyle iletişimi, birlik olmayı hedefleyen İSTAHED, akademiyi Mardin Aile Hekimleri Derneği ile birlikte düzenledi.
20 Ekim Cumartesi günü sabah saat 09.00’da Hakan Karabulut’un sunumuyla açılış yapıldı. Meslek Şehitlerimizin görüntüleriyle başlayan video, katılımcılara hüzünlü anlar yaşattı. Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve meslek şehitlerimiz için yapılan saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı okundu.
Yapılan törenin ardından; Güz Akademisi Genel Sekreteri İsmail Burçin Yalçın, Akademi Başkanı Melisa Menemencioğlu, Mardin Aile Hekimleri Derneği Başkanı Yılmaz Sekizkardeş, Mardin İl Sağlık Müdürü Saffet Yavuz ve son olarak İSTAHED Başkanı Kutbettin Demir konuşmalarını yaptılar.
Saat 10.00 da başlayan bilimsel programlar, saat 16.30’ a kadar devam etti.

Öğleden sonraki oturumun ardından, geçtiğimiz hafta il dışı tayinle Anamur’ a giden İSTAHED Genel Sekreterimiz Aslı Öncel’ e, İSTAHED için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür edilerek,  plaket verildi.
Yoğun bilimsel programın ardından, katılımcılar akşam saat 20.00’ de Antik Sur Restaurant’ ta sıra gecesiyle yorgunluklarını attılar.
21 Ekim Pazar saat 09.00-11.00 arası devam eden derslerin ardından, Mardin Dara Harabeleri, Mor Gabriel Manastırı ve Midyat gezisi düzenlendi.
İSTAHED Güz Akademisi Mardin’ in düzenlenmesinde emeği geçen; Düzenleme Kurulu’na, misafirperverliklerinden dolayı değerli Mardin Aile Hekimleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri’ ne, asistanımız Sadık Erdaş’ a, sponsor firmalara, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ve tabiki siz kıymetli katılımclara teşekkür ediyoruz. 17-21 Nisan 2019 ‘ da Hilton Bodrum Türkbükü Otel’de yapılacak İKON 2019 da hepinizi davet ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü