İlçe Toplantılarımız Devam Ediyor: Gaziosmanpaşa İlçesi Bir Araya Geldi

Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Dr. Gürcan Tokatlı’nın düzenlediği, Gaziosmanpaşa ilçe toplantımız 31 Ocak 2018 Çarşamba günü gerçekleşmiştir. Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr. Serkan Özbakış, Dr. Melisa Menemencioğlu ve Gaizosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ferah Cankıran katılmıştır.

Toplantıda, geçen aylarda Gaziosmanpaşa İlçesinde soruşturmalara da neden olan defin nöbetleri ve soruşturmalar tartışılmıştır. İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ferah Cankıran, bundan sonra defin ve adli nöbet listesi hazırlanmayacağını, gönüllü hekimlere belirli bir ücret karşılığı nöbetin yazılacağını ifade etmiştir. Dr. Ferah Cankıran ilçede sorunları aile hekimleriyle ortak çalışarak birlikte çözmelerinin önemini, Gaziosmanpaşa ilçesinde ASM binaları ve Suriyeli polikliniği açılacağından bahsetmiştir. SABİM şikayetleri ve denetlemeler konusunda yaşanan sıkıntılar konuşulmuştur.

Bütün bunların çözümlenebilmesi için Gaziosmanpaşa İlçesi aile hekimlerine Dr. Ferah Cankıran mail adresini vererek, sorunları oraya yazmalarını, bu şekilde daha kolay sorunları çözmeye çalışacağını söylemiştir.

Gaziosmanpaşa İlçesindeki sorunların kısa sürede çözülmesini temenni ediyor, sorunlarda İSTAHED olarak da yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyor, yeni ilçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ferah Cankıran’a görevinde başarılar diliyoruz.

PAYLAŞ