ESENYURT AİLE HEKİMLERİ BİRARAYA GELDİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED- İSTANBUL TABİP ODASI GÖRÜŞMESİ
Sonraki haber
İSTAHED BEŞİKTAŞ İLÇE TOPLANTISI YAPILDI

ESENYURT AİLE HEKİMLERİ BİRARAYA GELDİ
İSTAHED Esenyurt İlçe Başkanlarımız Dr Uğur Uçar ve Dr. Mustafa Emre Ulu'nun düzenlediği Esenyurt ilçe toplantısı 17.10.2017 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu üyelerimiz Dr.Serkan Özbakış, Dr. Aslı Öncel, Dr. Melisa Menemencioğlu, Dr. Mustafa Tamur ve Dr. Selçuk Yılmaz  katılmıştır.
Toplantıda ilçe başkanımız Dr Uğur Uçar, Aile Hekimleri'ne İSTAHED'in yaptıkları, sorunlarımız ve çözüm önerilerimiz ile alakalı genel bilgi vermiş, derneğimizin uygulama birlikteliğini sağlayıp sağlıkta şiddeti de azaltmayı amaçlayan sağlık raporları sunumunu gerçekleştirmiştir. Ardından İSTAHED Hukuk Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Dr Mustafa Tamur,  imza attığımız raporlarda nelere dikkat edeceğimiz konusunda bilgiler vermiş, Esenyurt ilçemizde bulunan Aile Hekimi arkadaşlarımızın hukuki yönden ve idare açısından yaşadığı sıkıntılar hakkında sorulara cevap vermiştir.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü