Yönetim Kurulu Üyemiz, değerli meslektaşımız Sayın Şule Güçlü Şakrak’ın, Aile hekimliğinden ayrılması sebebiyle vermiş olduğu istifa dilekçesi, tarafımıza ulaşmış olup istifası Yönetim kurulumuzca kabul edilmiştir.

Yıllardır İSTAHED İlçe Başkanı, Hukuk Komisyonu üyesi ve son olarak da Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan, emek harcayan ve her koşulda aile hekimliğinin geleceği için uğraş veren meslektaşımız, dostumuz, yol arkadaşımız Şule Güçlü Şakrak’a teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki mesleki yaşantısında mutlulukla yoluna devam etmesini temenni ederiz.

Yedek yönetim kurulu listesi 1. sırasında bulunan saygıdeğer aktivistimiz Nezahat Şener’e görev talebi iletilmiş olup, kendisi hakkından feragat etmiş ve feragat dilekçesi tarafımıza ulaşmıştır.

Yedek yönetim kurulu listesi 2. sırada bulunan Sayın Hakan Karabulut’a görev talebi iletilmiş olup, kendisinin tebliği kabul etmesi üzerine Yönetim kurulumuzda görevlendirilmiştir.

Yönetim Kurulu Görev Dağılımı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

Yönetim Kurulu Başkanı: Kutbettin Demir
Başkan Yardımcısı: Serkan Özbakış
Genel Sekreter: Aslı Öncel
Sayman: Selçuk Yılmaz
Üye (Hukuk koordinatörü): Mustafa Tamur
Üye (Basın koordinatörü): Melisa Menemencioğlu
Üye (Bilim ve Bilişim koordinatörü): Hakan Karabulut

Üyelerimize saygı ile duyurulur.

İSTAHED Yönetim Kurulu

 

 

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü