Üye Aidat Değişikliği Duyurusu

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
ASM’ler İflasın Eşiğinde!
Sonraki haber
Gerçekleri Söylemek Suç Değildir!

İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak kurulduğumuz yıldan itibaren ülkemizdeki
Aile Hekimliği sisteminin sağlık sistemi içinde hak ettiği değere kavuşması, aile hekimlerinin her türlü özlük haklarının sağlanması ve maddi olarak hak ettiği iyileştirmelerin yapılması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Bu süreçte birçok hak kaybı hep birlikte verdiğimiz mücadele ile engellendi.

Örgütsel mücadele yanında hukuksal mücadelemiz de her zaman devam ediyor. Üyelerimize idare kaynaklı her türlü davada ücretsiz hukuki destek sağlıyoruz. İSTAHED hukuk olarak şimdiye kadar 10 bine yakın dava açtık ve %95’in üzerinde kazanma oranıyla idarenin ne kadar hukuksuz uygulamalar yaptığını ortaya net bir şekilde koymuş olduk. Ayrıca meslektaşlarımız tüm sorunlarını portalımız üzerinden hukuk komisyonumuza danışabilmektedir.

Hepinizin de bildiği gibi eğitim faaliyetlerimiz de çok yoğun olarak devam ediyor. asmde30dakika, cumartesi akademileri, akşam akademileri ve tabi ki gözbebeğimiz İKON‘u her ne kadar şartlar zorlaşsa da en iyi şekilde gerçekleştirmek için çabalıyoruz.

Üç ayda bir “İSTAHED Aile Hekimlerinin Sesi” gazetemizi çıkartıyoruz.

Siz değerli üyelerimize daha uygun fiyatlı medikal ürünler ulaştırabilmek için “asmmarket.com” adlı bir medikal site kurduk ve burada birinci elden ürünleri biz tedarik edip İSTAHED güvencesiyle sizlere sorunsuz ulaştırmaya gayret gösteriyoruz.

Basında istediğimiz şekilde güçlü olarak yer alabilmek için profesyonel basın danışmanlarıyla çalışıyoruz.

Kurumlarla anlaşmalar yaparak bu sayede birçok kalemde sizlerin daha uygun fiyatlı hizmet alımları yapmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Bu çalışmalara yoğun tempo ile devam edebilmemiz için derneğimizin maddi olarak da güçlü olması gerekiyor.

Bu gücün devamlılığında ve aidiyetimizin de bir parçası olarak; siz değerli üyelerimizin dernek aidatlarını düzenli ödemesi bizim için çok önemli ve kıymetli.

7 yıldır 100 TL olarak devam ettiğimiz dernek aidatımız artık çok düşük kaldı takdir edersiniz. 2023 yılı itibariyle dernek aidatımızı yıllık 240 TL olarak güncelleme kararı aldık. Derneğiniz için aylık 20 TL desteğin sizler için de cüzi bir ücret olduğunu varsayıyor ve derneğimize sadece aidat ödeyerek değil her yönden bizlerin yanında olarak destek vereceğinizi temenni etmekle kalmıyor, biliyoruz.

Saygılarımızla.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü