SANCAKTEPE’DE İLÇE TOPLANTISI YAPILDI

İSTAHED Sancaktepe İlçe Başkanımız Dr Senem Özşehir ‘in düzenlediği Sancaktepe ilçe toplantımız, 07.12.2017 tarihinde yapılmıştır.

Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Mustafa Tamur, Dr Melisa Menemencioğlu, İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Dr Esin Ayfer Çulha Dildök, Dr Heval Çök, Dr İsmail Burçin Yalçın,Dr Yılmaz Fırat Kaya,Dr Heval Taner katılmıştır.

Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED’ in yaptığı çalışmalarla alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yolların neler olduğuyla alakalı bilgi vermiştir.

İSTAHED Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, ”Altı Üstü Bir İmza” konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinerek, İlçede çalışan aile hekimlerinin yönetmeliklerle, raporlarla,adli ve defin nöbetleriyle, kazanılan hukuk davalarımız ve ilçe de yaşanan sıkıntılarla alakalı sorulan soruları yanıtlamıştır.

İlçeden gelen meslektaşlarımızın aktif katılımı, soru ve çözüm önerileri ile birlikte hareket etme kararlılıkları, toplantının verimini daha da artırmıştır.

PAYLAŞ