Kartal ve Maltepe İlçe Toplantılarını Yaptık

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Geri Adım Atmıyoruz! Vazgeçmeyeceğiz!
Sonraki haber
Ceza Yönetmeliğini Kabul Etmeyeceğiz!

8 Mart 2022 tarihinde İSTAHED Kartal İlçe Başkanlarımız Emine Gezer ve Abdullah Murat Karslı’nın çalışmalarını yaptığı İlçe Toplantımızı gerçekleştirdik. 8 Mart Dünya Kadınlar gününde bir araya geldiğimiz meslektaşlarımızla keyifli bir toplantı gerçekleştirdik.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Esin Ayfer Çulha Dildök, Ali Köme,ve Nahide Toksan; İSTAHED komisyon üyelerimiz ; Handan Karahan, Ayşegül Bozkurt Tunç, Esra Yanıkömer katıldı.

Kartal İlçe Başkanımız Emine Gezer’in toplantının açılışını yaptıktan sonra  İSTAHED Yönetim Kurulu ve Hukuk Komisyonundan Sorumlu Üyemiz Ali Köme söz aldı. Ali Köme, SABİM ve CİMER şikayetlerinde izlenmesi gereken yollar, kazanılan ”Soğuk Zincir Davaları’’ndan örekler göstererek, Soğuk Zincir Kırılması da ne yapılması gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlattı. 14-15-16 Mart eyleminde sürecini anlatarak eyleme katılmaktan korkmamız gerektiği dile getirdi. Sunumun sonunda da Ali Köme ilçede çalışan meslektaşlarımızdan gelen soruları cevapladı.

Son olarak İSTAHED Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Ayfer Çulha Dildök, toplantıda bulunan Yönetim Kurulu ve Komisyon Üyelerimizi tanıtarak, İSTAHED ve birliğimizden bahsetti. Katılan kadın meslektaşlarımızın karanfil eşliğinde Kadınlar Gününü kutladı.

İlçe Toplantımızda yaptığımız çekilişle bir meslektaşımıza, İKON 2022 kayıt ve konaklama hediye ettik. Kazanan meslektaşlarımızı tebrik ediyor, aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiyoruz.

İlçe Toplantımızı düzenleyen İlçe Başkanlarımıza ve komisyon üyelerimize, birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin en güzel örneklerinden birini göstererek toplantımıza yoğun ilgi ve alaka gösteren Kartal ve Maltepe İlçelerindeki meslektaşlarımıza, bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü