KARTAL İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
MİNNETLE ANIYORUZ
Sonraki haber
İSTAHED ADLİ NÖBET DAVASI

İSTAHED Kartal İlçe Başkanımız Dr Emine Gezer ‘ in düzenlediği Kartal ilçe toplantımız, 08.11.2017 tarihinde yapılmıştır.

Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu ve Dr Mustafa Tamur, İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Dr Esin Ayfer Çulha Dildök, Dr Heval Çök, Dr İsmail Burçin Yalçın, Dr Yılmaz Fırat Kaya katılmıştır.

Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED’ in yaptığı icraatlerle alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yolların neler olduğuyla alakalı bilgi vermiştir.

İSTAHED Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr Mustafa Tamur, ”Altı Üstü Bir İmza” konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinerek, İlçede çalışan aile hekimlerinin yönetmeliklerle ve raporlarla alakalı sorularını yanıtlamıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü