Başken Üniversitesi ve İSTAHED’ in birlikte düzenlediği ‘Kanser Taramaları Akademisi”, 24.03.2018 tarihinde Mercure Otel Altunizade’ de yapılmıştır.
Başkent Üniversitesi hocalarının sunum yaptığı akademide, Kolon, Serviks, ve Meme Kanser Taramaları, tarama teknikleri, testlerin sensivitesi, ne şekilde yapılması gerektiği, taramaların kimlere yapılması gerektiği, ve tarama sonuçlarına göre kanser şüphesi olan hastaların, hangi kurumlara yönlendirilebileceği ile alakalı bilgi verilmiştir.
1.Basamak koruyucu hekimlik adına önemli olan ”Kanser Taramaları” konusunda ,aile hekimleriyle değerli bilgi ve deneyimlerini paylaşarak, bizlere destek olan Başkent Üniversitesi ‘ nin kıymetli hocalarına teşekkür ederiz.
”Kanser Taramaları Akademisi” mizde ; Kıbrıs’ ta, 1-5 Mayıs’ ta Kaya Artemis Otel’ de yapılacak olan İKON 2018 kongremize, kayıt ve konaklama hediyeli , 5 adet İKON 2018 çekilişi yapılmıştır. Kazanan meslektaşlarımızı tebrik ediyor, Kıbrıs’ ta bizlerle olacakları için mutluluk duyuyoruz ve şanslarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ediyoruz.
Akademimizi kapatırken, 31.03.2018 tarihinde, Kadıköy Moda Doubletree Otel ‘ de yapılacak olan ”Bebeklerde Tamamlayıcı Beslenme Akademisi” duyurusu ve bu akademimizde tami yapılacağı katılımcılara, İSTAHED Başkanı Dr Kutbettin Demir tarafından duyurulmuştur.
31 Marttaki 10adet İKON 2018 çekilişli akadem
imizde yeniden görüşmek dileğiyle.
İSTAHED Yönetim Kurulu

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü