Kalplerimiz Deprem Bölgesinde

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Tüm Yüreğimizle Oradayız
Sonraki haber
Bağışlarınız Yerine Ulaşıyor

İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak üyelerimizden, meslektaşlarımızdan, mesai arkadaşlarımızdan aldığımız güçle, afet sonrası bölgedeki vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze olsun sarabilmek ve ihtiyaçlarına destek olabilmek adına elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

Bu sabah ilk aşamada, görüşmelerimiz neticesinde üretim maliyetine tedarik ettiğimiz 5000 adet 7’li paket ekmeği deprem bölgelerindeki vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere İBB Yenikapı Toplama Merkezine teslim ettik.

Kalplerimiz deprem bölgesinde enkaz altında kurtarılmayı bekleyen canlarla, hastanelerde meslektaşlarımızın yoğun çabasıyla tedavi edilen vatandaşlarımızla…

Felaketten canını kurtarabilen vatandaşlarımıza umut olma çabamız devam edecek, meslektaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımızın büyük destekleri ile hayat bulan yardım çabamızı ayrıntılarıyla paylaşmaya devam edeceğiz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü