İSTAHED’den Kafa Radyo Ziyareti

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Artık Yeter! Tahammül Kalmadı!
Sonraki haber
Şeffaf Bir İhale Süreci Talep Ediyoruz

İstanbul Aile Hekimliği Derneği ve Radyo İSTAHED olarak bugün Kafa Radyo‘yu ziyaret ettik.

Radyomuzun açılışı ve yapılanması sırasında emeklerini esirgemedikleri ve her daim aile hekimlerinin ve aile hekimliğinin yanında olduklarını için bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik.

Genel Yayın Yönetmeni Sayın Güçlü Mete, programcılardan Sayın Bedia Ceylan Güzelce ve Sayın Pınar İnanç Akar namı diğer Pınar Rating, Yayın Koordinatörü Sayın Bülent Baygül ile güzel ve verimli bir toplantı yaptık, her daim destekleri için tüm aile hekimleri ve sistem çalışanlarımız adına teşekkürlerimizi ilettik. Onlar adına yaptırdığımız teşekkür plaketlerini takdim ettik.

Yerleşke girişinde bizi karşılayan güvenlik görevlisinden yöneticisine kadar çok sıcak bir karşılama gördük. Kendilerine misafirperverlikleri ve destekleri için çok teşekkür ederiz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü