Artık Yeter! Tahammül Kalmadı!

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Başkent Üniversitesi ile Protokol İmzaladık
Sonraki haber
İSTAHED’den Kafa Radyo Ziyareti

Bugün saat 16.00 sularında Bağcılar Çınar ASM‘de çalışan meslektaşımız Dr. Mahmut Doğan‘ın darp edildiği bilgisi geldi maalesef. Görüntüler canımızı yaktı.

ASM’deki meslektaşlarımız ve mesai arkadaşlarına gerek telefon gerekse yerinde ziyaret ile ulaşıldı.
Yönetim Kurulu Üyemiz Çınla Nişli, Danışma Kurulu üyelerimiz Cumhur Özdemir ve Muhammet Şahin Dr. Mahmut Doğan’ı hastanede ziyaret etti.

Çok şükür ki doktor beyin hayati tehlikesi ve herhangi bir kırığı yok. Görme muayenesinde sorun çıkmadı. Fakat yaşadığı travmanın kendisinde, mesai arkadaşlarında ve bizlerde büyük yaralar açtığı kesindir.

Saldırının madde bağımlısı kişi tarafından, yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Bu kişi ASM yakınında emniyet binası olması sebebiyle hızlı bir şekilde yakalanmıştır. Sağlık sisteminin en ön cephesinde mücadele veren bizlerin can güvenliği tam olarak sağlanmadan bir şeylerin doğru yapıldığından bahsedilemez.

Meslektaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımızın yaşadığı bu korkunç olay bir kez daha göstermiştir bunu.

Konunun sonuna dek takipçisi olacağız.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü