İSTAHED VE DÜNYAGÖZ HASTANELER GRUBU HİZMET ANLAŞMASI İMZALADI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
MEDİCİNE HOSPİTAL İLE PROTOKOL
Sonraki haber
AHEF YÖNETİM KURULU SAĞLIK BAKANIMIZLA GÖRÜŞTÜ

İstanbul Aile Hekimleri Derneği (İSTAHED) olarak 01.08.2016 tarihinde Dünyagöz Hastaneler Grubu ile bir hizmet anlaşmasına imza attık. Bu anlaşma ile İSTAHED’E üye aile hekimleri ve yakınları Dünyagöz’ün İstanbul’daki merkezlerinden muayene ve ameliyatlarda özel ve ayrıcalıklı olarak hizmet alabilecekler.
Dünyagöz Ataköy toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Serkan ÖZBAKIŞ ve Dünyagöz Hastaneler Gurubu’ndan İş Geliştirme Gurup Müdürü Sn. Cihan Kaya katıldı.
İmza töreni öncesi kısa bir konuşma yapan, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. ÖZBAKIŞ “Sektör lideri olan Dünyagöz ile yapmış olduğumuz bu kurumsal anlaşma dernek üyelerimiz ve yakınları için çok önemli bir gelişmedir. Siz değerli üyelerimiz için hayırlı olmasını diliyor, bize bu özel imkânları sunan Dünyagöz Hastaneler Grubu’na ve Sn. Cihan Kaya’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.
Dünyagöz Hastaneler Grubu adına konuşan Dünyagöz Hastaneler grubu İş geliştirme Grup Müdürü Sn. KAYA “Son teknoloji medikal cihazlarımız ve deneyimli uzman hekim kadromuz ile İSTAHED üyelerine ve yakınlarına dünya standartlarında teşhis ve tedavi hizmeti verecek olmanın sevincini yaşıyoruz. İSTAHED üyelerinin bu avantajlardan yararlanabilmesi için ISTAHED yazıp 4609’a ücretsiz SMS gönderilmeleri yeterli olacaktır.” dedi.
Ayrıca kendilerine başvuran her bebeğin muayene sonuçlarının aile hekimleriyle paylaşılması için hastalara bilgilendirme yapılması konusunda mutabık kalınmıştır.
DÜNYAGÖZ’ÜN İSTANBUL MERKEZLERİ
DÜNYAGÖZ ATAKÖY DÜNYAGÖZ ALTUNİZADE
DÜNYAGÖZ ETİLER DÜNYAGÖZ PENDİK
DÜNYAGÖZ BAĞCILAR DÜNYAGÖZ FENERYOLU
DÜNYAGÖZ SULTANBEYLİ

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü