İSTAHED HUKUK KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED ZEYTİNBURNU İLÇE TOPLANTISI YAPILDI
Sonraki haber
GELENEKSEL MÜDÜRLÜK-İSTAHED İFTAR YEMEĞİ

İSTAHED Hukuk Komisyonu haziran ayı toplantısı, 10.06.2018 tarihinde Avukatımız Gülümser Uğurlu, komisyon üyelerimiz; Sercan Ahmet Uluç, Kenan Başkan ve Recep Koç’un katılımı ile, Komisyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Tamur başkanlığında dernek merkezimizde gerçekleşmiştir.

Toplantıda: Devam eden davalarımız hakkında durum değerlendirmesi yapılıp,denetlemelerde karşılaşılan sorunlar, derneğimizin bir ETİK KURULU olup olmaması ve kazandığımız damga vergisi davalarında faiz geri ödemelerinde yaşanan sıkıntılar ile bunun çözüm yolları konuşulmuştur.
Ayrıca Hukuk Komisyonumuzun Facebook grubumuzda ve diğer sosyal medya mecralarında; aile hekimlerinin hukuki hakları , genel pratik uygulamalarda izlenmesi gereken yollar , günlük işleyişte sıkça yaşanan problemlere yaklaşımla ilgili, rutin spot bilgiler vermesi konusunda fikir birliğine varılmıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü