Son zamanlarda, zengin bilimsel programlarıyla yoğun akademiler düzenleyerek, aile hekimlerinin bilgilerinin güncellenmesi adına çalışmalar yapan İSTAHED, bu kez de üyelerin sosyalleşmesi adına ”Çanakkale Gezisi” düzenlemiştir.
Geçtiğimiz hafta sonu 7-8 Nisan tarihlerinde İSTAHED Yönetim Kurulu Üyeleri ve İSTAHED üyelerimiz, dünya tarihinin en kanlı savaşına sahne olan Çanakkale ilimize gezi düzenlemiş, tarihin o hüzünlü hikayelerle dolu havasını yeniden soluyarak,şehitlerimizi bir kez daha anmıştır.
Anadolu ve Avrupa Yakası’ ndan belirli noktalardan geziye katılımcılar 7 Nisan Cumartesi alınmış, Çanakkale’ ye doğru yola çıkılmıştır.Rehber eşliğinde, savaşın en çetin geçtiği yerler, anıtlık ve şehit mezarları, Mustafa Kemal Atatürk’ ün karargahı ziyaret edilmiştir.1 gece Geyikli’de konaklanılmış, 08.04.2018 Pazar günü Bozcaada da gezilerek, İstanbul’ a dönülmüştür.
Manevi açıdan önemli olan ”Çanakkale Gezisi” ile üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz bu ilk sosyal geziyle,yoğun aile hekimliği gündeminden,kalabalık polikliniklerden bir nebze de olsa uzaklaşılmış, üyelerimizin aileleriyle, birbirleriyle tanışarak büyük bir aile olmanın hep birlikte farkına varılmıştır.
Siz değerli üyelerimizle yeniden güzel bir gezi programıyla biraraya gelmek dileğiyle.
BİRLİĞİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR..
İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü