İSTAHED Üyelerimizin sık sık sorduğu ve beklediği İSTAHED Akademilerimiz başladı.

2019-2020 döneminin ilk İSTAHED Akademisi 26.10.2019 tarihinde Kozyatağı Hilton’ da yapıldı.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği akademimizin açılışını, İSTAHED Başkanımız Kutbettin Demir yaptı.

Akademimizde; Birinci Basamakta Baş Ağrılı Hastaya Yaklaşım, Grip mi? Soğuk Algınlığı mı?, Akut Öksürükle Gelen Hastaya Semptomatik Yaklaşım, Kas ve Eklem Ağrılarına Yaklaşım konuları yer aldı. Hafta sonunda meslektaşlarımızla vakit geçirmemizde, bilgilerimizi güncellememizde emeği geçen İSTAHED Eğitim Komisyonu’ na teşekkür ederiz.

Bu akademimizde, 7-10 Kasım Kıbrıs Kaya Artemis Otel’ de düzenleyeceğimiz İSTAHED 3. Güz Akademisi 1. Aşı Sempozyumu’ na son çekilişimizi yaparak, 5 adet kayıt konaklama hediye edildi.

İSTAHED 3. Güz Akademisi 1. Aşı Sempozyumu kazanan meslektaşlarımızı tebrik eder, akademimize gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Hafta sonu akademilerimiz ve çekilişlerimiz devam edecek, 02.11.2019 Topkapı Hilton’ da yapılacak olan ‘’Birinci Basamakta Aşılama ve Deneyim Paylaşımı’’ akademimize katılacak 5 kişiye, ilk defa İKON 2020 kayıt konaklama hediye edeceğimizi saygıyla duyururuz

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü