İSTAHED Aile Hekimliği Sempozyumu 8 – 10 Nisan 2021’de

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED Covid Risk Takibi
Sonraki haber
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN DİKKATİNİ DİSİPLİN ŞUBE YE ÇEKİYORUZ.
  1. Değerli Meslektaşlarımız,

Kongreler, akademiler, webinar faaliyetleri ve sempozyumlarla eğitim faaliyetlerinde Türkiye’nin en kaliteli ve en çok takip edilen projelerini gerçekleştiren İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak; 8-10 Nisan 2021 tarihleri arasında İstahed Aile Hekimliği Sempozyumu’nu gerçekleştireceğiz.

Sempozyum erişim linki:

https://sempozyum.istahed.org.tr/login.php

Sempozyumumuzda yine aile hekimlerinin bilgilerini tazelemek için tercih ettiği oturum konularını alanında öncü olmuş hocalardan dinleyip , sözel ve poster bildiriler ile bilimsel platforma katkı sunup, 5000’i aşkın aile hekimi ile birlikte öğrenip sosyal programlarıyla birlik içinde dönemin stresinden bir nebze de olsa uzaklaşacak olmanın heyecanı içindeyiz.

10 yıldır aile hekimlerinin gerek işleyişten doğan gerekse sağlıkçıya karşı olan şiddet terörünün yarattığı sorunlarında daima hukuksal ve örgütsel olarak yanında olan sivil toplum örgütü olarak bu sempozyumda bilimsel duruşun yanısıra ülkemizde kadın olmanın zorluklarına, kadına yönelik şiddetin geldiği tahammül edilemeyen nokta olmasına ve toplumsal cinsiyet eşitsizliğine sempozyum programı içerisinde panel ve konuya özel oturumlarda çok değerli konuklarla bir araya gelerek farkındalık yaratmak hedefindeyiz.

Doğumundan ölümüne kişilerin sağlık ve hastalıklarının yakın takipçisi olan, kişilerin ulaşmakta ve kendileri ile hayatını paylaşmakta hiç zorlanmadığı aile hekimleri olarak ülkemizde insana dair herhangi bir sorunu görmezden gelmemiz mümkün değildir. İşte bu sebepler ışığında düzenleme kurulu olarak 8-10 Nisan 2021’de düzenleyeceğimiz İSTAHED Aile Hekimliği Sempozyumu’nun mottosunu “TÜRKİYE’DE KADIN OLMAK VE SAĞLIKLI KALABİLMEK…” olarak belirledik.

Aile Hekimliği Sempozyumu’muza sizleri yüz yüze yapamamanın verdiği hüzün ama COVİD 19 ile mücadelenin en önemli viraj noktası olan aşılamanın ülkemizde başlamış olmasının verdiği umut ve gerek ülkemize gerek aile hekimlerine karşı duyduğumuz sorumluluk hisleriyle davet etmekten onur duyarız.

Birliğimiz en büyük gücümüzdür!

İSTAHED AİLE HEKİMLİĞİ SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU adına :

Sempozyum Bilimsel Sekreteri
Dr. Gizem Bak

Sempozyum Genel Sekreteri
Dr. Esin Ayfer Çulha Dildök

Sempozyum Başkanı
Dr. Senem Özşehir

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü