Derneğimizden Önemli Duyuru

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED – SES Görüşmesi
Sonraki haber
Bebek ve Çocuk Sağlığı Akademi Programı

Sevgili Meslektaşlarımız,

Derneğimizin eğitim faaliyetlerinden biri olan ve tüm Türkiye’de yoğun bir izleyici kitlesi olan asmde30dakika online interaktif web eğitim projemiz 2018 yılında da devam edecektir. Yine birinci basamağa yönelik olarak en güncel tıbbi bilgiler, en yetkin hocalarımızca verilecek, sizlerden gelen sorular program esnasında yanıtlanacak, süpriz hediyelerimiz de programa renk katacaktır.

Bu yıl tıbbi eğitimler yanında aktivist bir STK olarak güncel sorunlar ve hukuk konularında da çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz programlar yine bu kanaldan sizlere ulaşacaktır.
Derneğimizin kurumsallık anlayışındaki uygulamalarımız gereği, isim hakkı da derneğimizde bulunan projemizin yayınlandığı portalı, olası olumsuzlukları önlemek amacıyla İSTAHED adına alınmış domaine ve sunucuya aktarmamız gerekmiştir. Bu konudaki çalışmalarımız tamamlanmış olup bundan sonraki yayınlarımız asmde30dakika.com adresi yerine asmde30dakika.com.tr adresinden yapılacaktır.

Tarayıcılarınıza http://asmde30dakika.com.tr adresini yazarak ya da linki tıklayarak yeni yılda yeni arayüzümüzle sizlerle birlikte olacağımız siteye ulaşabilir ve sık kullananlara ekleyebilirsiniz.

Sitemiz sadece sağlık profosyonelleri için uygun olup şimdilik şifre istenmemekle birlikte yakın zamanda üyelik yenileme işlemleri ile ilgili sizlere tekrar duyuru yapılacaktır.

2018 de de http://asmde30dakika.com.tr adresinde sizlerle birlikte bilgilerimizi güncellemekten mutlu olacağız.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü