Arnavutköy ve Sarıyer İlçe Toplantılarımız Yapıldı

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Cari Giderler Artırılmalıdır
Sonraki haber
19 Mayıs Kutlu Olsun!

10 Mayıs 2018 tarihinde, İSTAHED Örgütlenme Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Özbakış’ın düzenlediği Arnavutköy İlçe Toplantımız yapıldı.

İSTAHED ‘ in ilk olarak Arnavutköy’ de yaptığı ilçe toplantısına, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyeleri; Serkan Özbakış, Selçuk Yılmaz, Melisa Menemencioğlu, Aslı Öncel, Şule Güçlü Şakrak katıldı.

Toplantıda İSTAHED Genel Sekreteri Aslı Öncel, İSTAHED hakkında bilgi vererek İSTAHED’ i tanıttı.İSTAHED’ in kuruluşu amacı, kuruluşu, örgütlenmesi, kazandığı davalarla hukuk komisyonu, akademi, sempozyum, kongresi, sağlık alanında en çok izlenen webinar programı Asm’de 30 Dakika ile eğitim alanındaki çalışmaları hakkında bilgi veren Aslı Öncel’ in ardından, İSTAHED Başkan Yardımcısı Serkan Özbakış aile hekimliğini önümüzdeki süreçte ne gibi sıkıntıların beklediğiyle alakalı hekimlere sunum yaptı.

Arnavutköy’ de daha önce ilçe başkanı bulunmadığından dolayı, bu toplantıda Dr. Bilgeyis Mammadzade, Dr. Muhammet Özkan Arnavutköy İlçe Başkanı olarak belirlendi. Yeni ilçe başkanlarımıza başarılar diliyor, büyük İSTAHED ailesine katıldıkları için mutluluk duyuyoruz.

Sarıyer İlçe Başkanımız Dr Kifayet Yıldırım’ın düzenlediği Sarıyer İlçe Toplantımız, 14 Mayıs 2018 tarihinde yapıldı.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Kutbettin Demir, Serkan Özbakış ,Melisa Menemencioğlu, Şule Güçlü Şakrak, Selçuk Yılmaz,İlçe Başkanlarımız; Kifayet Yıldırım, Heval Taner, İsmail Burçin Yalçın, Pınar Düzel Özbakış ve komisyon üyelerimiz Handan Karahan Saper ve Seda Demirel katıldı.

Toplantıda, İSTAHED Başkan Yardımcısı Serkan Özbakış İSTAHED ve örgütlenmesi hakkında bilgi verdi.Ardından İSTAHED Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Demir, önümüzdeki süreçte aile hekimliğini bekleyen sorunlardan bahsederek, birlik içinde daha önceki sorunları nasıl çözdüysek yine aynı şekilde çözüm yolları üretmemiz gerektiğiyle alakalı konuşma yaptı.Kutbettin Demir, beklenen Ödeme Sözleşme Yönetmeliği’ nde cari gider kesintileri ve boş birim ASM lere hasta aktarımı sonucu oluşabilecek ücret kesintilerinden söz etti.

Toplantı sonunda Kutbettin Demir, derneğimizi destekleyen, aldığımız kararlarda bizlerin arkasında duran aile hekimleri üyelerimize teşekkür ederek, ”Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür” dedi.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü