Aile Hekimliğinin İlk Tıp Hukuku Kitabı

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
SÜRÜ BAĞIŞIKLIĞI MI İSTİYORSUNUZ?
Sonraki haber
İSTAHED Covid Risk Takibi

On yılı dolduran Türkiye Aile Hekimliği Uygulamasında, sahip olduğumuz karmaşık ve eksiklerle dolu bir mevzuatın sonucu olarak açılan on binlerce davadan örneklerle zenginleştirilmiş bir kitaba öncülük etmekten onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Ersin Akpınar ve Av. Hatice Gülümser Uğurlu editörlüğünde “Örnek Hükümlerle Aile Hekimliği Mevzuatı Ve Tıp Hukukundaki Yeri” adlı aile hekimliğine özel ilk tıp hukuku kitabımız basıldı.

Seçkin yazar kadrosu ve kaliteli bir baskı ile Hukuk dünyasının, sivil toplum kuruluşlarının ve konuyla ilgili hekimlerimizin ulaşabilmesi için https://www.asmmarket.com/ornek-hukumlerle-aile-hekimligi-mevzuati-ve-tip-hukukundaki-yeri-pmu70 adresinde sizleri bekliyor.

Kitaptan elde edilen gelirin meslek şehitlerimizin ailelerinin gelecek güvencesi olarak kullanılmasıyla ilgili yönetim kurulu kararımızı da almış bulunuyoruz.

Emeği geçenlere, katkıda bulunanlara ve tüm okuyuculara teşekkürlerimizle.

 

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü