YENİ DÖNEM KOMİSYON BAŞVURULARI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Seçimli Olağan Genel Kurul Yapıldı
Sonraki haber
SAĞLIK ÇALIŞANLARI ALARM VERİYOR!!

19.06.2021 tarihinde yapılan İSTAHED Seçimli Olağan Genel Kurul sonrası yeni yönetim kurulumuz aktif çalışmalarına başlamıştır.

Takdir edersiniz ki İSTAHED, başta kendisine gönül vermiş aktivistleri olmak üzere aidiyet duygusu yüksek üyeleri sayesinde bu günlere gelmiş ve Türkiye’deki aile hekimliğine yön verme konusunda en önde yer alan sivil toplum kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.
İSTAHED’in bu başarısının sürekliliğini sağlayan en önemli faktörlerden biri de birçok konuda aktif görev yapan komisyonlarıdır. Bu komisyonlar sayesinde hem kendi iç dinamiğini sağlayıp hem de başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’deki aile hekimlerine dokunabilmeyi başarmıştır.

Siz değerli üyelerimizi yeni yönetim kurulu ile beraber çalışmak için komisyonlarımızda görmek istiyoruz. Gelin bu güzel İSTAHED ailesine katılın , hep beraber daha iyi bir İSTAHED ve daha iyi bir aile hekimliği için uğraşalım çabalayalım.

Komisyon başvurularınızı 01.07.2021 tarihine kadar [email protected]’ye mail olarak iletmeniz yeterlidir.

İSTAHED’in ve dolayısıyla aile hekimliğinin daha güzel günler görmesi için aktif çalışmak isteyen tüm üyelerimizin başvurularını heyecanla bekliyoruz.
Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür !

Başvuru alınacak komisyonlar :
– Hukuk Komisyonu
– Örgütlenme Komisyonu
– Eğitim Komisyonu
– Bilim Komisyonu
– Basın Komisyonu
– Sosyal Projeler Komisyonu
– Bilişim Komisyonu

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü