Bir günde üç   meslektasımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.
İSTAHED üyemiz,Ümraniye Merkez Aile Sağlığı Merkez'inde Aile Hekimi olarak görev yapan Dr. Sabire Bican,safra kesesindeki  rahatsızlık nedeniyle dün akşam vefat etmiştir.Cenazesi  bugün ikindi namazından sonra  Şakirin Camiinden kalkacaktır.Ailesine,sevdiklerine,dostlarına,mesai arkadaşlarına başsağlığı dileriz.
İzmit 3 No'lu Aile Sağlığı Merkez'inde görev yapmakta olan Mustafa Kemal Adalı ,yakalandığı hastalık nedeniyle dün vefat etmiştir.Ailesine,dostlarına ve Kocaeli Aile Hekimleri Derneği 'ne  başsağlığı dileriz.
Edremit Merkez 3 no'lu Aile Sağlığı Merkez'inde Aile Hekimi olarak görev yapan Dr Kadir Yaylalı,geçirdiği MI nedeniyle vefat etmiştir.Ailesine dostlarına ve Balıkesir Aile Hekimleri Derneği'ne başsağlığı dileriz.
İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü