TÜRK SAĞLIK-SEN İSTANBUL ŞUBE YÖNETİCİLERİ İLE GÖRÜŞTÜK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Akademi Saati – Akşam Akademileri
Sonraki haber
Hukuk Komisyonumuz Toplandı
  • İSTAHED Yönetim Kurulu olarak kurumsal görüşmelerimize devam ediyoruz.

19 Ağustos 2021 tarihinde ortak hareket edebilmek adına hem yeni yönetim olarak tanışmak hem de eylem sürecini konuşmak için Türk Sağlık-Sen İstanbul şubesini merkezlerinde ziyaret ettik.

İSTAHED Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özbakış , Genel Sekreter Sercan Ahmet Uluç, Başkan Yardımcısı Senem Özşehir ve İSTAHED Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Yılmaz , Nahide Toksan , Çınla Söyler’in katıldığı toplantıya Türk Sağlık-Sen adına İstanbul Şube Başkanları Kasım Koyun , Oğuz Toy , Mustafa Erkinisli ve Şube Başkan Yardımcısı Yasin Yiğitel katıldı.

Eylem süreci , yeni yönetmelik toplantının ana gündemini oluştururken, süreç içerisinde gerçeklestirelecek eylem planları ve neler yapabilecegimiz üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

İstanbul Türk Sağlık-Sen Şube Başkanları ve Başkan Yardımcısına misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçlerde de ortak platformlarda buluşmayı umuyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü