SACAKTEPE İLÇE TOPLANTISI MESLEKTAŞLARIMIZIN YOĞUN İLGİSİ İLE GERÇEKLEŞTİ

İSTAHED Sancaktepe İlçe Başkanlarımız Zeynep Coşkun ve Uğur Gündoğan’ nun çalışmalarını yaptığı İlçe Toplantımızı, 11.11.2021 tarihinde yaptık.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Esin Ayfer Çulha Dildök, Senem Özşehir, Yılmaz Fırat Kaya, Ali Köme ve Nahide Toksan; İSTAHED komisyon üyelerimiz ; Emine Gezer Özden, Heval Çök,Yağmur Canoğlu katıldı.

Toplantıda ilk olarak İSTAHED Sancaktepe İlçe Başkanımız Uğur Gündoğan söz alarak açılışı yaptı.

İSTAHED Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Ayfer Çulha Dildök, toplantıda bulunan yönetim kurulu ve komisyon üyelerimizi tanıtarak İSTAHED ve birliğimizden bahsetti.

Son olarak İSTAHED Yönetim Kurulu ve Hukuk Komisyonundan Sorumlu Üyemiz Ali Köme söz aldı. Ali Köme, SABİM ve CİMER şikayetlerinde izlenmesi gereken yollar, kazanılan ”Soğuk Zincir Davaları’’ ndan örekler göstererek, Soğuk Zincir Kırılması da ne yapılması gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlattı. Sunumun sonunda da Ali Köme ilçede çalışan meslektaşlarımızdan gelen soruları cevapladı.

İlçe Toplantımızda yaptığımız çekilişle bir meslektaşımıza, İKON 2022 kayıt ve konaklama hediye ettik. Kazanan meslektaşlarımızı tebrik ediyor, aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiyoruz.

İlçe Toplantımızı düzenleyen İlçe Başkanlarımıza ve komisyon üyelerimize, birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin en güzel örneklerinden birini göstererek toplantımıza yoğun ilgi ve alaka gösteren Sancaktepe İlçesindeki meslektaşlarımıza, bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyoruz.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

PAYLAŞ