PEAKFLOWMETRE ANLAŞMASI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
GÜVENLİK KAMERASI
Sonraki haber
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

1 Eylül 2017 tarihinden itibaren, tüm Aile Sağlığı Merkezlerine en az 1 adet Peakflowmetre ve/veya Solunum Fonksiyon Testi Cihazı zorunluluğu gelecektir. Derneğimiz, her iki ürün grubu ile ilgili olarak piyasadaki çok sayıda PEAK-FLOWMETRE ve SOLUNUM FONKSIYON TESTI cihazıyla ilgili piyasa araştırması ve incelemeler yapmıştır. Fiyat /Kalite dengesini göz önünde tutarak,yüksek kaliteli 2 markadan ürünler sunan BIOTEMA firmasıyla protokol imzalanmıştır. Ürünler İngiltereden ithal olup 1976 yılından bu yana ATS-ERS rehberlerinin “altın standard” olarak bildirdiği dünya çapında yayınlanmış yüzlerce bilimsel yayın bulunan ürünlerdir. MINIWRIGHT® PEAK-FLOWMETER, AIRZONE® PEAK-FLOWMETER, MEDIKRO NANO®– PNOMOTAK TEKNOLOJIDE SOLUNUM FONKSIYON TEST CİHAZI'ndan istediğinizi anlaşmalı fiyatlarımızdan temin edebilirsiniz.

• 0533 136 12 58–0216 504 11 34 (pbx)nolu telefonlardan ISTAHED PROJESI için hazırlanmış olan Sipariş Formu’nu talep edebilirsiniz.

• Firmanın AİLE HEKİMLİĞİ PROJESİ için ayırdığı özel ekip, sizlere siparişlerinizin teslimatı sürecinde yardımcı olacaktır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü