PEAKFLOWMETRE ANLAŞMASI

1 Eylül 2017 tarihinden itibaren, tüm Aile Sağlığı Merkezlerine en az 1 adet Peakflowmetre ve/veya Solunum Fonksiyon Testi Cihazı zorunluluğu gelecektir. Derneğimiz, her iki ürün grubu ile ilgili olarak piyasadaki çok sayıda PEAK-FLOWMETRE ve SOLUNUM FONKSIYON TESTI cihazıyla ilgili piyasa araştırması ve incelemeler yapmıştır. Fiyat /Kalite dengesini göz önünde tutarak,yüksek kaliteli 2 markadan ürünler sunan BIOTEMA firmasıyla protokol imzalanmıştır. Ürünler İngiltereden ithal olup 1976 yılından bu yana ATS-ERS rehberlerinin “altın standard” olarak bildirdiği dünya çapında yayınlanmış yüzlerce bilimsel yayın bulunan ürünlerdir. MINIWRIGHT® PEAK-FLOWMETER, AIRZONE® PEAK-FLOWMETER, MEDIKRO NANO®– PNOMOTAK TEKNOLOJIDE SOLUNUM FONKSIYON TEST CİHAZI'ndan istediğinizi anlaşmalı fiyatlarımızdan temin edebilirsiniz.

• 0533 136 12 58–0216 504 11 34 (pbx)nolu telefonlardan ISTAHED PROJESI için hazırlanmış olan Sipariş Formu’nu talep edebilirsiniz.

• Firmanın AİLE HEKİMLİĞİ PROJESİ için ayırdığı özel ekip, sizlere siparişlerinizin teslimatı sürecinde yardımcı olacaktır.

PAYLAŞ