Masa Başı Düzenleme İstemiyoruz!

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
Sonraki haber
Unutmadık! Unutmayacağız!

Ceza Yönetmeliğinin üzerinden 2 yıl geçti.
Tüm uyarılarımıza rağmen Yönetmelik geri çekilmedi!

Kazanılan davalar sonucunda hukuki yönden de bir anlamı kalmadı! Yönetmelik tabiri caiz ise kadük kaldı. Kanuni düzenleme yapılması için AYM’nin verdiği 9 aylık süre de sona erdi. Anayasal zorunluluk olmasına rağmen yeni bir düzenleme yapılma basireti gösterilemedi. Çok kısa bir süre sonra öncelikle yeni Kanun ve sonrasında uygulama yönetmeliği bir kez daha sahanın temsilcilerinin görüşü alınmadan çıkacak gibi duruyor.

Aile hekimliği sisteminin her türlü sorununu ve çözümlerini bilen biz STK temsilcilerinin sürece dahil edilmediği herhangi bir düzenlemenin geçmişte yaşanan tüm sorunları yeniden doğuracağı aşikardır.

İSTAHED olarak yapılacak her türlü düzenleme için sorun ve çözümlerimiz ile hazırız. Aile Hekimliğinin pozitif geleceği için dün olduğu gibi gelecekte de en üst düzeyde mücadeleye devam edeceğiz.

Saygılarımızla.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü