İSTAHED KAĞITHANE-ŞİŞLİ İLÇE TOPLANTISI YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED BAKIRKÖY İLÇE TOPLANTISI YAPILDI
Sonraki haber
CUMHURİYETİMİZİN 94. YILI KUTLU OLSUN

İSTAHED KAĞITHANE-ŞİŞLİ İLÇE TOPLANTISI YAPILMIŞTIR
İSTAHED Kağıthane İlçe Başkanımız Dr Murat Mete ve İSTAHED Şişli İlçe Başkanımız Dr Pınar Düzel' in düzenlediği Kağıthane-Şişli İlçe Toplantımız, 25.10.2017 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Kutbettin Demir, Dr Şule Güçlü Şakrak, Dr Serkan Özbakış, Dr Selçuk Yılmaz, İSTAHED İlçe Başkanımız, Dr Gürcan Tokatlı katılmıştır.
Toplantımız,İlçe Başkanlarımız arasına yeni katılarak,İSTAHED Kağıthane İlçe Başkanı olan Dr Murat Mete'nin kendisini tanıtmasıyla başlamıştır. Yönetim Kurulu olarak,kendisini aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.
İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış, İSTAHED tanıtımı, yaptığı işler ve eğitimleri tanıtan bir video sunumunun ardından, önümüzdeki süreçte aile hekimliğini bekleyen sorunlardan bahsetmiştir.
İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Şule Güçlü Şakrak, ''Altı Üstü Bir İmza'' konusuyla, evraklara attığımız imzaların ne anlama geldiği, hukuki sorumluluklarıyla alakalı bilgi vermiştir.Rapor verirken nelere dikkat etmemiz gerektiği, hangi tür raporların aile hekimliğinden verilmesi sakıncalı olabilir,konularına değinen Dr Şule Güçlü Şakrak, '' Aile hekimliği, koruyucu hekimliktir, rapor hekimliğine dönüştürülmeye çalışılıyor. Biz kotuyucu sağlık hizmetlerimizi tam ve eksiksiz yapmalıyız'' demiştir.
Son olarak İSTAHED Yönetim Kurulu Başkanı Dr Kutbettin Demir, ilçedeki aile hekimlerinden gelen soruları yanıtlamıştır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü