İSTAHED DANIŞMA GRUBU ÇALIŞTAYDA BİR ARAYA GELDİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED 3. GÜZ AKADEMİSİ 1. AŞI SEMPOZYUMU
Sonraki haber
MESLEKTAŞIMIZI KAYBETTİK

İSTAHED Yönetim Kurulu olarak, 21.09.2019 tarihinde Şile’ de ilçe başkanlarımız ve komisyon üyelerimizle bir araya geldik.

İSTAHED’ in mutfağını oluşturan İSTAHED Danışma Grubumuzla: davalarımızın son durumunu, ilçelerde yaşanan denetleme sıkıntılarını, soğuk zincir davalarının içeriklerini, SABİM ve CİMER şikayetlerini, eğitim faaliyetlerimizin son durumunu, asmde30dakika konseptini, 7-10 Kasım 3. Güz Akademisi 1. Aşı Sempozyumu’ nu, İKON 2020’ yi, Ulusal Basındaki ve sosyal medyadaki durumumuzu, derneğimizin gelir ve giderlerini ve bu konudaki şeffaflığımızı öğleden önceki oturumlarda konuştuk.

Öğleden sonraki oturumlarda, İSTAHED’ in en güçlü tarafı olan örgütlenmenin daha güçlü nasıl olacağını tartıştık. Yeni örgütlenme modelimizle ilçe başkanlarımızın önerilerini dinledik.

İSTAHED’ in en büyük projelerinden biri olan ‘’İSTAHED Hekim Yardımlaşma Sandığı’’ nın son durumunu konuştuk.

İSTAHED’ in yeni komisyonu olan ‘strateji komisyonu’ nu danışma grubuna tanıtarak, bu komisyonun neler yapması gerektiği ile alakalı ortak kararlar aldık.

Geniş katılımın olduğu çalıştayımızda, büyük bir aile olarak birlikte güzel işler yapmanın, başarılı olmanın mutluluğunu, gelecekte güzel projeler üretebilecek olmanın da heyecanıyla, İSTAHED’ in 9. yaş gününü aramızda olan kurucularımızla birlikte kutladık.

Yoğun ve verimli çalıştay programımızın ardından, çalışırken birbirini destekleyen, daima birbirinin arkasında ve yanında durmayı bilen, hep ‘’daha iyisi nasıl olur?’’ prensibiyle çalışan danışma grubumuzla keyifli ve eğlenceli bir akşam yemeği yedik.

Çalışmalarımızda bizleri destekleyerek büyük emeklerle birebir çalışan komisyon üyelerimize, ilçe de İSTAHED’ in temsilcisi olan ilçe başkanlarımıza, çalıştayımızda bizimle birlikte olan danışma grubuna teşekkür ederiz.

BİRLİĞİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü