İSTAHED BAHÇELİEVLER TOPLANTISI YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED TUZLA TOPLANTISI YAPILDI.
Sonraki haber
İSTANBUL MART AYI VERİ TOPLAMA ANKETİ

İstanbul Aile Hekimliği Derneği Bahçelievler toplantısı 12 şubat 2010 tarihinde Adli Tıp Kurumu Başkanı Sayın Doç.Dr.Haluk İNCE Hocamızında katılımı ile yapıldı.

Toplantıda Sağlık Bakanımız ile yapılan görüşmeler ile ilgili kısa bilgi sunumu yapıldı.

Toplantı devamında Adli Tıp Kurumu Başkanı Sayın Doç.Dr.Haluk İNCE hocamız malpraktis,adli vedefin nöbetleri ile prtaik hayatta karşılaşılabilecek önemli hususlara ait görüşlerini belirtti.Bu konu başlıklarını içeren bir sunum yaptı.Toplantıya katılan hekimlerde zaman çerçevesi içinde görüşlerini ve sorularını hocamıza ilettiler.

a

Toplantı sonrası katılan Hekimlerinde önerileri doğrultusunda açık kürsü şeklinde ,katılan arkadaşlarımızın süreç ile ilgili görüş ve düşüncelerini iletecekleri ve daha geniş katılımllı bir toplantı için hazırlıklara başlandı.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü