15 Ekim 2022 tarihinde Avcılar Doubletree By Hilton Oteli’nde İSTAHED Eğitim Komisyonun da katkılarıyla “Ağrıya Yaklaşım Akademisi”ni gerçekleştirdik.

İSTAHED Başkan Yardımcısı ve Eğitim Komisyonu’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Senem Özşehir‘in yeni dönem eğitim, akademi ve asmde30dakika ile ilgili bilgi vermesinin ardından İSTAHED Başkanı Serkan Özbakış sahada yaşanan sorunları ve son dönemde yaşananları değerlendirmesiyle akdeminin açılışı yapıldı.

Kötü hava koşullarına rağmen bir cumartesi günü meslektaşlarımızın da ilgisi ile, Dr. Öğr. Üyesi Sanem Aslıhan Aykan‘ın “Kas İskelet Sistemi Ağrılarına Güncel Yaklaşım” oturumu ile güne başladık. Ardından Prof. Dr. Şansın Tüzün “Travmaya Bağlı Akut ve Kronik Ağrı Yönetimi” konusuyla devam etti.

Öğleden sonraki oturumda ise “Olgularla Bel Ağrısı” konusunu Prof. Dr. Ömer Kuru hocamızla soru ve katkılarla bitirdik.

Soru ve katkılarla oldukça renkli ve bilgilendirici geçen akademimize meslektaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bir sonraki yüz yüze akademilerimizde görüşmek dileğiyle.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü