İl Sağlık Müdürümüzü ziyaret ettik

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR
Sonraki haber
YOLUN YOLUMUZ!

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürsel Özer, Başkan Yardımcılarımız Engin Çapar ve Kutbettin Demir; İstanbul İl Sağlık Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU’nu makamında ziyaret ederek, kendisine yeni görevinde başarılar dileyip, birlikte çalışma temennilerimizi iletmişlerdir.

Kendisi de; İlde sağlık planlamasını yapacak kurum olarak, Aile hekimliği sahasının görüşlerini önemsediğini, yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini dinlemek istediğini, bu konuda kendisinin de Halk Sağlığı Müdürlüğünden bir brifing alarak çalışmalarına başladığını, 39 ilçede yeni Aile Sağlığı Merkezleri kurulması için ilk adımları attıklarını ve takriben 70’in üzerinde yeni Aile Sağlığı Merkezi’nin yakın zamanda aile hekimleri ve halkımızın kullanımına açılacağına ifade etmiştir. Ayrıca Sivil toplum kuruluşu olarak derneğimizle her zaman görüşmeye ve istişareye açık olduğunu belirtmiştir.

 Kendisine bir kez daha görevinde başarılar diliyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü