İKON 2023 Kongresi Başladı

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Türkiye Cumhuriyeti 100 Yaşında!
Sonraki haber
Pnomokok ve İnfluenza Aşılaması

13 Kasım tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel‘de başlayan 10. Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi, büyük bir katılımla start aldı.

Aylar süren titiz bir çalışmanın ürünü olan kongrenin ilk gününde, katılımcıları bilgilendirmek ve deneyimlerini paylaşmak adına düzenlenen uygulamalı kurslar büyük ilgi gördü. Aynı gün, heyecan ve coşkuyla gerçekleştirilen İKON 2023 açılış töreni, etkinliğin resmi başlangıcını simgeledi.

Kongrenin süresi, 17 Kasım tarihine kadar devam edecek ve bu süre zarfında katılımcılar, alanında uzman ve değerli hocalardan bilimsel programın çeşitli konularında bilgi edinme fırsatı bulacaklar. Güncel tıbbi ve sağlık konularının ele alındığı panellerde ise gün sonlarında interaktif tartışmalar gerçekleştirilecek.

Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu’muz adına tüm katılımcılara ve destek veren sektör temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

 

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü