İKON 2016 (İSTAHED 3.Aile Hekimliği Kongresi) ya Davetlisiniz..

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
YILIN SON AŞI VE BESLENME OKULU
Sonraki haber
Komisyon Duyuruları

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’nin Aile Hekimliği alanında en bilinir ve büyük kongrelerinden olan İKON 2016, 3.İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi’ni 11-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate Otelde gerçekleştiriyoruz. İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak ev sahipliği yapacağımız kongremize, Türkiye’nin alanında en iyi uzman akademisyenleri, aile hekimleri ve aile sağlığı hemşirelerinin katılımlarını bekliyoruz.

Tüm ülkede 2010 yılı itibariyle başlayan Aile Hekimliği uygulaması ile birinci basamak değişime hızla uyum sağlamış, bizler de İSTAHED olarak bu değişimin mezuniyet sonrası eğitim bölümünü her yıl bahar aylarında yaptığımız Ulusal İKON kongrelerimizle ve İstanbul da organize ettiğimiz ve dijital platformda Tüm Türkiye’den 22 bin Aile Hekiminin online izlediği İSTAHED Akademi Sürekli Tıp eğitimleriyle sürdürmekteyiz.

Birey ve ailelere sürekli ve çok yönlü sağlık hizmeti veren, biyolojik, klinik ve davranış bilimleriyle iç içe olan, faaliyet alanı içinde, tüm yaş gruplarını, her iki cinsiyeti, tüm sistemleri ve bütün hastalıkları kapsayan aile hekimliğini kongremiz içerisinde bilimsel, sosyal, mevzuat ve hukuksal açıdan çok yönlü işleyeceğiz.

Kongremiz süresince bilimsel oturumlar dışında; okullarımız, kurslarımız, her gün dijital platformda canlı yayınlanan panellerimiz ve gün sonunda ise dinlenebileceğimiz çeşitli sosyal programlarımız yer alacaktır.

Türkiye’de Aile Hekimliğini bilimsel, sosyal yönlerini birlikte tartışmayı, ülkemizde aile hekimliği modeline birlikte şekil verebilmeyi hedefliyoruz. İSTAHED Yönetim Kurulu ve İKON 2016 Düzenleme Kurulu adına siz değerli hekimlerimizin de katkısıyla en verimli ve güzel şekilde kongremizi tamamlayabilmemiz için meslektaşlarımızı 3.İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi ‘ne davet etmekten onur duyuyoruz.

11-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında kongremizde görüşmek dileğiyle…

Saygılarımızla,

Dr.Mehmet Gökhan KARA

İSTAHED 3.Aile Hekimliği Kongresi (İKON 2016)

Kongre Başkanı

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü