Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü’ne Ziyaret

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Aşılarını Biz Koruruz, Eksikliklerini Değil!
Sonraki haber
Haksızlıklara Karşı Sarsılmayacağız!

23 Kasım 2023 Perşembe günü İl Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Abdullah Emre, Başkan Yardımcısı Dr. Tuncay Özovalı, Dr. Mehmet Burhan Küçükoğlu, Dr. Uğur Güçlü ve Dr. Hümeyra Korkmaz ile görüşmeye Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Esin Ayfer Çulha Dildök, Genel Sekreterimiz Dr. Sercan Ahmet Uluç, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Nahide Toksan, Dr. Bilge Mehmetzade ve Dr. Esra Odunkıran Yanıkömer katılmıştır.

Makamlarında yaptığımız toplantıda boşaltılan ASM’ler ve kentsel dönüşüme giren ASM’lerin durumları hakkında yapılabilecekler, hemşiresiz birimler sorunu, İstanbul’da işleyişte yaşanan aksaklık ve sorunlar, SAHU problemleri, laboratuvar hizmetlerindeki aksaklıkların çözümü için fikir alışverişi yapıldı.

Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü