GAZİOSMANPAŞA VE BEYLİKDÜZÜ İLÇE TOPLANTILARIMIZ YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
AİLE HEKİMİNİZE RANDEVU ALARAK GİDİN
Sonraki haber
İSTAHED 2019 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Gaziosmanpaşa İlçesi’ nde defin nöbetine gitmediği için, ‘’Görevi ihmal etme’’ suçundan yargılanan üyelerimizle İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve avukatımız ile birlikte toplantı yaptık. Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Gürcan Tokatlı’ nın 20.06.2019 saat 17.00 de ayarladığı toplantıya; İSTAHED Yönetim Kurulu Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tamur, İSTAHED Başkan Yardımıcısı Serkan Özbakış, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyesi Melisa Menemencioğlu ve İSTAHED avukatımız Avk. Gülümser Uğurlu katıldı.

Toplantıda, meslektaşlarımıza açılan davanın içeriğini ve mahkeme sürecini Avk Gülümser Uğurlu anlattı, İSTAHED olarak meslektaşlarımızın destekçisi olacağımız ve davayı yakından takip edeceğimizin bilgisi verildi.
30′ un üzerinde meslektaşımızın, kendisi fiilen görev olmaktan çıkmış bulunan bir nöbet çeşidi ile yargılanıyor olması bir yana, bu yargılamaya izin veren mülki idarenin kişisel tavrı diğer yana. İSTAHED olarak meslektaşlarımıza geçmiş olsun diyor, davanın tüm aşamalarında Derneğimizin yanlarında bulunacağı sözümüzü tekrarlıyoruz.
Tüm dosyaların düzenlenmesinde ve ilçedeki hekimlerle iletişimizi sağlayan Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Gürcan Tokatlı’ ya, avukatımız Gülümser Uğurlu’ ya ve Hukuk Komisyonumuza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

İSTAHED İLK DEFA BEYLİKDÜZÜ’ NDE

Saat 19.00 da ise İSTAHED Yönetim Kurulu olarak, İSTAHED Beylikdüzü İlçe Başkanımız Yasemin Kılıçsoy’ ıun Beylikdüzü’ nde düzenlediği ilçe toplantısına katıldık.

Toplantımıza, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Serkan Özbakış ve Melisa Menemencioğlu, İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Cumhur Özdemir, Uğur Uçar ve Mustafa Emre Ulu katıldı.

Toplantıda Beylikdüzü’ nde yaşanan sorunlar, aile hekimlerinin yaşadığı sıkıntılar konuşuldu.

İSTAHED olarak Beylikdüzü’ nde ilk defa yapılan ile toplantımızın düzenlenmesinde emeği geçerek, bizleri Beylikdüzü İlçesindeki meslektaşlarımızla bir araya getiren İlçe Başkanımız Yasemin Kılıçsoy’ a teşekkür ederiz.

Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü