Eyüp İlçe Başkanımız Mürvet Dikyol’ un düzenlediği Eyüp İlçe Toplantımız, 12.11.2019 tarihinde yapıldı.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Serkan Özbakış, Melisa Menemencioğlu, Yılmaz Fırat Kaya, İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Heval Çök, Bilgeyis Mammadzada, Gürcan Tokatlı, Hakan Karabulut katıldı.

Toplantıda ilk olarak İSTAHED Eyüp İlçe Başkanımız Mürvet Dikyol söz alarak, katılımcılara; İSTAHED yönetimini, İSTAHED’ in amaçlarını, Türkiye’ nin en çok izlenen sağlık webinar programımız asmde30dakika’ yı, hafta sonu düzenlediğimiz eğitim faaliyetimiz akademilerimizi, komisyonlarımızı tanıttı.

İSTAHED Hukuk Komisyonu Üyemiz Heval Çök katılımcılara, yapılan olağanüstü denetimlerde aile hekimlerinin ne yapması gerektiği, SABİM ve CİMER şikayetlerinde izlenmesi gereken yollar, Kazanılan ”Soğuk Zincir Davaları’’ ndan örekler göstererek, Soğuk Zincir Kırılması da ne yapılması gerektiği, Ehliyet Raporları yönetmeliğine göre nelere dikkat edilmesi gerektiğine ve bu rapor sonucunda ne olabileceği ile alakalı bir video izletti. Videoda, bir kongrede konuşma yapan adli tabip ve ceza hakiminin, verilen ehliyet raporunda oluşan bir kusurda aile hekimlerine verilebilecek cezalar hakkındaki yorumlarını izleten Heval Çök, katılımcıların konu ile alakalı sorularını yanıtladı.‘

İSTAHED Genel Sekreterimiz Serkan Özbakış, İSTAHED’ in en büyük projelerinden biri olan “İSTAHED Hekim Yardımlaşma Sandığı’’ kurulduğunu, sandığın kurulma amaçlarını ve içeriği hakkında bilgi vererek, sandıkla ve İSTAHED’ le alakalı katılımcıların sorularını yanıtladı.

İlçe Toplantımızda yaptığımız çekilişle iki meslektaşımıza, İKON 2020 kayıt ve konaklama hediye ettik. Kazanan meslektaşlarımızı tebrik ediyor, aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiyoruz.

İlçe Toplantımızı düzenleyen İlçe Başkanımız Mürvet Dikyol’ a, toplantımıza katılan yönetim kurulu üyelerimize ve ilçe başkanlarımıza, birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin en güzel örneklerini daima gösteren Eyüp’ teki meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü