Esenyurt İSTAHED çatısı altında birleşti..!

Esenyurt Aile Hekimleri İSTAHED çatısı altında toplanıyor…

Geçtiğimiz ay İSTAHED Esenyurt İlçe Temsilciği görevini devralan Dr.Oktay Altun, 12 Haziran 2013 günü Esenyurt’un yerel sorunlarının tartışıldığı olağan aylık ilçe toplantısı organizasyonu üstlendi. Toplantıya İSTAHED yönetim kurulu üyeleri, Esenyurt TSM sorumlu hekimi ve çok sayıda Esenyurt aile hekimi katıldı.

Ayrıca Dr.Oktay Altun,  Esenyurt ilinde görev yapan ve henüz İSTAHED üyeliğini tamamlamamış olan 45 Aile Hekiminin üyelik formlarını da toplantı bitiminde açıkladı. İlk yönetim kurulu toplantısıyla üyelikleri kabul edilen aile hekimlerimizle birlikte, Esenyurt hem 105 Aile Hekimiyle en çok aile hekimi sayısına sahip olmasıyla, hem de %82 lik bir oran ile İSTANBUL’un en çok üyeye sahip olan ilçesi oldu.

Birleşmenin süreceğini ve hedeflerinin %100 olduğunu belirten ilçe temsilcimiz, bunun sadece Esenyurt ya da İstanbulda sınırlı kalmasının doğru olmadığını, birleşmenin ve ortak aklın tüm Türkiye de yaygınlaşmasının gerekliliğini vurguladı.

Tüm Esenyurt Aile Hekimlerine, başta İSTAHED Esenyurt İlçe Temsilcimiz Dr.Oktay Altun olmak üzere teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

 

İSTAHED Basın & İletişim Komisyonu

PAYLAŞ