Danışma Çalıştayımızı Gerçekleştirdik

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
B12 Vitamini
Sonraki haber
Haftanın İlk Sabahı ve Hukuk Büromuzun Kazandığı Davalar

İSTAHED İlçe Başkanları, komisyon üyeleri ve yönetim kurulu olarak Polenezköy Park Otel’de bir araya gelerek 8 Haziran 2024 tarihinde Danışma Çalıştayımızı gerçekleştirdik.

İSTAHED Genel Sekreteri Dr. Sercan Ahmet Uluç’un son 1 yıldır yaptığımız faaliyetlerin ve çalışmaların raporlarını sunmasının ardından Danışma üyelerimizle, SAHU- Bilim- Eğitim, ASM İşletmesi, Disiplin Cezaları-Özlük Hakları, Strateji, Mesleki Uygulama başlıkları atında sorunları ele alarak hem mevcut sorunlara çözüm üretmek hem de mesleğimizi daha iyi nasıl yaparız konularında çalışıp, fikir ürettik.

Her masada konuşulan fikirlerin raporlarını ve önerilerini dinledik. Katılımı ve enerjisi yüksek verimli bir çalıştay geçirdik. Gün boyu yoğun çalışmaların ardından birlikte akşam yemeği yiyerek sohbet eşliğinde günü değerlendirdik. Çalıştaya katılarak değerli fikirlerini bizlerle paylaşan İlçe Başkanlarımız ve Komisyon Üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü