CUMARTESİ KLASİĞİ OLAN İSTAHED AKADEMİLER DEVAM EDİYOR

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
ZEYTİNBURNU İLÇE TOPLANTISINDA AİLE HEKİMLERİ SORUNLARINI KONUŞTU
Sonraki haber
YENİ ÖDEME YÖNETMELİĞİ Mİ GELİYOR?

16 Mart 2019 Cumartesi günü Ataşehir Marriot Asia Otelde düzenlenen ‘’Çocukluk Çağında Beslenme ve Birinci Basamakta Diyabet’’ konulu akademimiz, siz sevgili meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşti.
Sabah oturumunda Prof. Dr. Merih Çetinkaya, ‘’Çocukluk Çağında Beslenme ve Mikrobiyatanın Önemi’’ konusuyla bizlerleydi. ‘’Ne yersek O’yuz’’ mottosunun günlük hayatta karşılık bulmuş hali olan bebeklerde mikrobiyatanın önemini anlattı. Mikrobiyatanın anne karnında oluşmaya başladığına ve 3 yaşında sonlandığına değinerek, bebeklerde anne sütünün ve tamamlayıcı beslenmede doğru besin seçiminin öneminden, ileriki yaşlarda çocuğun okul başarısına ve meslek kariyerinde yükselmesine olan etkilerinden bahsetti. Öğleden önce yapılan çekilişle, 3 katılımcımıza İKON kayıt ve konaklama hediye ettik.
Öğleden sonra oturumunda Prof. Dr. Mehmet Sargın, ‘’Birinci Basamakta Diyabet’’ konusuyla aile hekimleriyle güncel bilgileri paylaştı. Diyabet hastalarının yaşam değişikliği planından bahsederek, aile hekimlerinin bu konudaki yadsınamaz rolüne değindi. Sunum sonunda yapılan çekilişte Sayın Mehmet Sargın hocamızın asistanına da konaklama hediyesinin çıkması, hoş bir sürpriz oldu ve kendisi İSTAHED başkanımız Dr Kutbettin Demir tarafından kongremize davet edildi. Cumartesi yapılan akademimizde toplamda 6 adet İKON 2019 kayıt ve konaklama hediye etmiş olduk.
Kazanan meslektaşlarımızla, 17-21 Nisan Bodrum Hilton Otel’ de yapılacak İKON 2019 kongremizde birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
Yeni bilgiler edindiğimiz, arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz, üyelerimizin dertlerini bizlerle paylaşabildiği bir akademi daha hafta sonumuzu güzelleştirerek, naif anılarla son buldu. Hayattaki mutluluğumuz için anı biriktirmenin öneminden yola çıkarak, 23 Mart’ ta Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleştireceğimiz ”İSTAHED Akademi’’ mizi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü